Prosím otočte svoje zařízení pro lepší uživatelskou zkušenost

Služby

Každý vývoj je specifický. Chci být pružným partnerem, který Vám rychle a spolehlivě poradí a dodá přesně to, co potřebujete. Proto se na mě obraťte se svými požadavky a můžeme konkrétně hovořit o Vašich potřebách, Vaší oblasti trhu a možnostech, schopnostech a zkušenostech, které Vám v souvislosti s tím mohu nabídnout.

Poradenství v elektronice

Potřebujete analyzovat a definovat technické požadavky trhu ? Potřebujete sestavit zadání pro vývoj ? Chcete optimalizovat Váš design pro EMC ale nevíte jak na to ? Jaké normy se vztahují k Vašemu zařízení ? A spoustu dalších otázek pomáhám řešit v rámci své poradenské činnosti.

Vývoj od A do Z

Vyvinu Vám elektronické zařízení přesně na míru a dle Vašich představ. Od spolupráce na zadání (definice funkcí, parametrů, zástavba, power budget, cost budget), přes návrh HW, návrh SW, návrh mechanických částí (krabička, rack), až po finální dodávku oživeného prototypu, včetně zkoušek EMC a elektrické bezpečnosti v akreditované zkušební laboratoři doložených zkušebními protokoly či certifikátem. Jako kvalifikovaný odborník s dlouholetou praxí v návrhu HW, SW, elektromagnetické kompatibilitě (EMC) a dalších souvisejících oblastech, jsem plně k dispozici, abych realizoval Vaše představy.

Když chcete jen něco z toho

Pokud chcete například jen HW a SW si vyvinete sami, není problém. S důvěrou se na mě obraťte. Navrhnu Vám HW tak, aby mohli Vaši programátoři optimálně využít možností daného procesoru, včetně programátorské dokumentace, tak aby cesta Vašeho zařízení na trh, byla co nejefektivnější a co nejrychlejší.